Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Parrucca stupendaaaa
Color: Mauve Purple
Price: 160kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260103150210397967485 |
Author: a***3
Date:
Review: Parrucca stupendaaaa
Color: Mauve Purple
Author: c***e
Date:
Review: 🫰🏽✍🏽🫰🏽🥱💜🥱🫰🏽✍🏽🍀😍☹️😍🥹🥹🥹🦶🏽🦶🏽😮💨🥹🌞😍✅😍✅🍀🙂↔️🪞🍀🪞🫰🏽🥱✅☹️😮💨💜🍿🍿😍🍀😍🍀🪞☹️☹️🧡🧡🌞🌞🥱🤌🏽🥱😮✨😮✨🤫✨✨✨✨✨✨✨🥹😮💨🌞😍😍☹️😮💨😮💨😮💨🧡🥱🌞😍🌞😍😍🧡🙂↔️🌞🥱🫰🏽☹️✅✍🏽☹️🪞🧡🧡🥱🥹🥱🌞😮💨🌞😮💨🥹😍😍😍😍🙂↔️🪞✍🏽🥱😍☹️🫰🏽🍀😍🍀😍🫰🏽🍿🎈🎈🎈🤢🤢💜🤞🏽🤞🏽🏠🍆🍿😍🫰🏽🪞🫰🏽😮💨☹️😮💨🫰🏽😮💨
Color: Mauve Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.